Leoš Mareš o svém účinkování v The Sims 2
zdroj: tisková zpráva

Leoš Mareš o svém účinkování v The Sims 2

19. 8. 2004 0:01 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

V úterý se v pražském hotelu Marriott konala poměrně dlouhá novinářská předváděčka The Sims 2 a ještě v ten samý den se s vámi Kate podělila o své nadšené dojmy z různých vlastností hry.

sims22 zdroj: tisková zpráva Zpestřením akce se po obědě stala účast Leoše Mareše, s jehož postavičkou si budete moci ve virtuálním světě od Maxisu dělat, co chcete, což asi ocení především zástupkyně něžnějšího pohlaví :) Tohoto moderátora-recitátora vyzpovídali s kamerou v ruce nejen redaktoři Score a Levelu pro své pořady na DVD příloze, ale také kolegové z GameStaru, kteří s ním vedli tento rozhovor. V šesti odpovědích se dozvíte mimojiné, jak se k účinkování v The Sims 2 vlastně dostal, jestli má šanci nějak ovlivnit svou vizáž nebo jaké má zkušenosti s hrami a jaké ho baví žánry.

Jak ses k účinkování v chystaných Simácích vůbec dostal?

O to se postaral šéf české pobočky EA Games. Takové nabídky nejsou zrovna obvyklé a představa, že se moje postavička bude pohybovat ve hře, mi přišla docela zábavná. Proto jsem ji také přijal, i když za to nejsou relativně žádné peníze. Je to v podstatě stejná situace, jako by tě nějaký tvůj slavný kamarád obsadil do svého videoklipu. The Sims 2 není moje hra, její první díl funguje už léta, je hodně populární a já ve dvojce ztvárním pouze malou část. Teď jsem jen hodně zvědavý, jak tam nakonec budu vypadat... [více]

Prahnete-li spíše po čerstvých informacích o náplni samotné hry, doporučujeme nastudovat podrobné preview, napsané především podle zdrojů z internetu, na domácí fanouškovské stránce od Laku. Plná verze The Sims 2 v češtině se u nás podle tiskové zprávy EA Czech začne prodávat 17. září a na internetovém obchodě Tiscali GameShop je momentálně druhá nejpředobjednávanější, hned za Half-Life 2.
zdroj: GameStar

jd

Nejnovější články