Náplň SCORE 131 a objasnění složení nové redakce
zdroj: tisková zpráva

Náplň SCORE 131 a objasnění složení nové redakce

17. 12. 2004 10:10 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

I když to tak dlouho nevypadalo, nakonec SCORE 131 dorazilo na stánky v původně plánovaném termínu, což znamená přesně dnes (předplatitelé ho obdrželi už včera).

news zdroj: tisková zpráva Vzhledem k vánočnímu času je pochopitelně napěchováno převážně recenzemi, včetně té (papírově) exkluzivní na Prince of Persia: Warrior Within, pro nějž najdete uvnitř magazínu také kompletní návod. Z dalších zhodnocených titulů jmenujme rozporuplný Vampire: Bloodlines, uživatelsky nepřívětivé, ale později smrtelně hratelné slovenské RPG Kult: Heretic Kingdoms, chytlavý FlatOut, krvavý Men of Valor, žánru kralující Top Spin, rozšiřující Painkiller: Battle out of Hell a v neposlední řadě třeskutě Meierovské Pirates! Pojďme si z posledně jmenovaného nalít kapku dobrého exšéfredaktorského rumu:

    Kvůli svému holandskému jménu jsem se upsal právě k chrchlálkům na loď. Cesta byla jedním dlouhým peklem. Čert vem mořskou nemoc, loupání brambor, zašívání plachet a drhnutí podlahy. To postihlo všechny. Co se snášet nedalo, byla neustálá šikana našeho kapitána. Tlustej smrdutej tchoř, kterému se jinak pod barokní parukou zajisté leskla parádní pleš, si na nás vyskakoval čím dál častěji a jednoho dne si mě dovolil skopnout na spodní palubě. Prudce jsem se po něm ohnal. Rázem dal zavolat důstojníky, ale brzy se ukázalo, že na spodní palubě už to zřejmě pár kluků slízlo.

    Všichni jsme se vrhli na lépe ozbrojené strážné a ti byli kupodivu po chvíli urputného boje přemoženi. Loď je naše! zvolal jsem a jen žraloci kolem zřejmě věděli, proč si pak zrovna mě zvolili za kapitána. Nebránil jsem se. Jako na potvoru jsem mohl hned vyzkoušet svoje schopnosti. Kolem jela španělské loď a Španěláky nemůžu vystát, ani když to filtruje mořský vzduch. Zaútočili jsme!
Obrázek zdroj: tisková zpráva Nejen recenzemi živo je SCORE a mnoho soutěží o hry (PES4, Worms Forts, Pirates!, RollerCoaster Tycoon 3 atd.) a herní konzoli GBA, kompletní řešení Half-Life 2, zajímavé téma o herním undergroundu nebo mnoho nových informací o projektech S.T.A.L.K.E.R. a Splinter Cell: Chaos Theory, by mělo potěšit každého, kdo to s hraním myslí alespoň trochu vážně. Špičkou vánočního stromku je pak plná hra zdarma - kritikou i čtenáři oceňovaná strategie/RPG Spellforce v češtině. Už je také definitivně jasno o složení nové redakce SCORE, viz následující vyjádření čerstvě jmenovaného šéfredaktora Honzy Modráka, který soudě dle fotky snad vše věděl už v únoru na oslavě 10 let časopisu :)
    "Kruh se uzavřel", napsal mi kdosi poté, co se dozvěděl, že jsem byl vedením redakce SCORE pověřen právě já. Sedm let po tom, co jsem ve SCORE začal svou kariéru redaktora v herních časopisech, se do stejného časopisu vracím na pozici šéfredaktora. Mým prvním úkolem bylo sestavit novou redakci. Mým zástupcem bude dosavadní šéfredaktor Mikoláš Tuček, v redakci zůstává také Matěj Prell i řada známých jmen jako je Honza Bílek, Semi Ennafaa, Tomáš Jung a mnoho dalších vašich oblíbených autorů. Redakci opouští Tomáš Zvelebil, Ondra Drebota a Ondra Kolanda, kterým bych chtěl za sebe, redakci i jménem vydavatelství poděkovat za odvedenou práci. První číslo nové redakce bude v prodeji v původním termínu 28. ledna příštího roku. Věříme, že zůstanete i nadále horlivými a spokojenými čtenáři SCORE a chtěli bychom vás ujistit, že celá redakce udělá všechno proto, aby bylo "nové" SCORE minimálně stejně kvalitní a čtivé, jako dosud.
zdroj: SCORE

jd

Nejnovější články