Nová anketa - jaké je letos nejlepší RPG?

3. 7. 2002 13:41 - Téma
autor: Redakce Games.cz

Tak jako skoro každý týden i nyní zde máme novou otázku v anketě pod levým menu, ke které mne tentokrát inspirovala bouřlivá diskuse u recenze Neverwinter Nights, kde padlo i několik názorů na téma nejlepšího RPG letošního roku.

Proto se vás tedy v aktuální anketě ptáme, jaké je vaše nejoblíbenější RPG z poslední doby, tzn. první poloviny letošního roku. Na výběr jsou samozřejmě ty největší pecky, které připoutaly mnoho lidí k monitoru na dlouhé desítky hodin - Dungeon Siege od Gas Powered Games, The Elder Scrolls: Morrowind od Bethesdy, Neverwinter Nights od BioWare a nakonec Might & Magic IX od 3DO. Žádný jasný favorit mezi nimi není, takže jsem sám jsem celkem zvědav, jak to dopadne - vzhůru do hlasování :)

Také je asi při té přiležitosti vhodné rekapitulovat výsledky anket minulých. V té předchozí jsme se vás dotazovali, co říkáte na Warcraft III: Reign of Chaos - 40% respondentů si myslí, že to je bomba, 28% zatím hru nevidělo a 22% lidí ji ohodnotilo pouze průměrnou známkou. V jiné anketě ze začátku června jsme zase zkoumali preference našich čtenářů mezi politickými stranami ve volbách - na první příčce se tehdy umístilo ODS (30%) před ČSSD (20%), ale úplně stejně respondentů uvedlo, že volit vůbec nebyli. No a ještě předtím jsme se pokoušeli zjistit, jaká je struktura našich čtenářů a výsledky dopadly přesně podle očekávání - 32% ve věku 21-25 let, 26% ve věku 16-20 let, 18% ve věku 11-15 let a 12% respondetů je 26-30 let.

jd

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)