Pozvánka na Invex

23. 10. 2005 22:22 - Téma
autor: Redakce Games.cz

Během následujícího týdne se jistě spousta z vás vypraví na výstavu Invex/Digitex, případně cestu do brněnského areálu BVV momentálně zvažujete, a tak se hodí shrnout, co lákavého tam na návštěvníky z řad hráčů čeká.

Časy obřích estrád časopisu SCORE jsou nenávratně pryč, LEVEL bude zastoupen jen symbolicky ve standardním stánku Vogelu, takže z tria zaběhlých časopisů okupuje GameHall pouze GameStar se svou Pepsi Show, kde se o zábavu a soutěže postarají moderátoři i DJové. O kousek dál narazíte na pódium magazínu Doupě, kde má mj. být k dispozici několik titulů pro Eye Toy nebo Body Pady pro hraní bojovky Tekken.

V pavilonu C taktéž proběhne InvexCup 2005, mistrovství ČR v počítačových hrách o ceny v hodnotě stovek tisíc korun, které si rozdělí hlavně vítězové v Counter-Strike a Warcraftu 3. Organizátoři z ProGamers pro diváky přichystali velkoplošná plátna a 100 PC s připojením na internet zdarma v improvizované herně PG Cyber Café. Na středeční odpoledne navíc sehnali Jaromíra Bosáka, který bude komentovat semifinále a finále turnaje ve FIFA.

V prvním podlaží pavilonu E se na ploše 3500 metrů čtverečních bude konat konkurenční akce v podobě národního finále World Cyber Games 2005 od firmy AllStar. Tam najdou útočiště i "obyčejní" hráči, které svět progamingu vůbec nezajímá, např. díky soutěžní výstavě Intel Casemodding Showcase o nejvytuněnější PC z celé republiky, jež vybere odborná porota.

Navíc, po celou dobu konání Invexu, tedy 24.-27.10. vždy od 9 hodin ráno do 18 hodin večer, si v pavilonu E budete moci na stovce počítačů vyzkoušet plné české (!) verze titulů, z nichž některé dosud nevyšly - Vietcong 2, Chameleon, UFO: Aftershock, Polda 5 (toho na veletrhu půjde od úterý i premiérově zakoupit), F.E.A.R., Blitzkrieg 2 či Dungeon Siege 2. Úterní odpoledne zde bude patřit českým vývojářům - z ALTARu interactive, Black Element Software, Pterodonu, Bohemia Interactive Studia, Zima Software a 7FX - kteří zhruba mezi 13:30 a 15:00 letmo představí své aktuální projekty a podepíšou se zájemcům na autogramiádě. Ten samý den sem rovněž na skok zavítá ministryně informatiky, paní Dana Bérová.

zdroj: PR, vlastní zpráva

jd

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)