They Are Billions po stížnostech hráčů snižuje obtížnost

24. 6. 2019 15:55 - Téma
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: Windows

Futuristická strategie They Are Billions se minulý týden konečně přehoupla z early accessu do své plné verze. Ne všem fanouškům ale udělala radost nově přidaná příběhová kampaň a spousta z nich po stovkách hodin v survival módu změnila na Steamu své hodnocení z palce nahoru na ten dolů. Tvůrci jejich stížnosti na příliš vysokou obtížnost a přísné časové limity vyslyšeli, hra by s novým patchem už neměla být tak těžká.

Celá galerie

Za minulý týden se hodnocení They Are Billions přehouplo z „velmi kladného“ na „smíšené“, z 1 200 recenzí byla pozitivní jen asi půlka. Za celou dobu existence steampunkové strategie jich je přitom kladných 82 % z 13 000. Tvůrci jsou na jednu stranu rádi, že hra po takové době přilákala pozornost a budí mezi hráči emoce, přesto by si ale přáli, aby ty reakce byly radostnější.

„Tenhle týden byl hodně intenzivní. Nečekali jsme, že verze 1.0 vzbudí tolik zájmu, názorů a zpětné vazby. Je to znamení, že jsou They Are Billions populární a díky tomu se o nich mluví,“ píší vývojáři v průvodci k poslednímu updatu na Steamu.

Mnoho hráčů si ve svých komentářích stěžuje na to, že je strategie příliš těžká. Kupodivu to není naschvál: „Omylem jsme nechali v základu zapnutý mód výzvy. Navíc si spousta hráčů nevšimla malého nastavení obtížnosti na obrazovce mise, kde si obtížnost mohou kdykoliv upravit.“

Obtížnost se tedy v updatu změnila na Accessible oproti předchozí Challenging a tvůrci také trochu upravili nároky v prvních několika misích, aby přežití v They Are Billions bylo přístupnější zejména pro nováčky.

A pokud nejste fanoušky časových limitů ve hrách, které jsou tam jen proto, aby vás vystresovaly, můžete být taky v klidu. Numantian Games je buď úplně odstranili, nebo v některých případech přihodili spoustu cenných minut navíc. Zvýraznili taky bonusové objekty, které pro některé hráče bylo těžké postřehnout. Na nižší obtížnosti na vás teď občas bliknou, na vyšších se nic nemění.

Vývojáři každopádně na They Are Billions stále makají, v dalším velkém updatu by se nějakých změn měl dočkat survivalový mód.

Tagy: strategie zombie steampunk budovatelska realtime post-apo

Zdroj: Steam

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)