To nejlepší z Games.cz - Gamescom přinesl řadu novinek včetně Age of Empires IV

27. 8. 2017 17:15 - Téma
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One

První dojem z letošního ročníku herní výstavy Gamescom byl rozpačitý. Přišlo nám, že kromě spousty nových trailerů výstava, oproti předešlým ročníkům, nic zásadního nepřinesla. Když se ale za celým Gamescom týdnem ohlédneme, nemůžeme se ubránit pocitu, že z hlediska hráče to naklonec žádná nuda nebyla, naopak. Age of Empires IV neoznamuje Microsoft každý rok, Blizzard také do Německa přivezl spoustu novinek, od EA jsme se dozvěděli, že nad singleplayerem Andromedy definitivně láme hůl, zatímco z druhého kouta firmy jsme zaslechli, že se Mass Effect zase vrátí, a pak je tu také spousta nových her od menších evropských firem. Na Gamescomu a kolem něj se toho jednoduše událo hodně - to nejzajímavější jsme pro vás vybrali do následujícího přehledu.

Recenze

Nezapomeňte také na náš newsletter, ve kterém můžete dostávat pravidelnou dávku toho nejlepšího z Games.cz rovnou do své emailové schránky:

games-odebiratnovinky_button

Novinky

Videa

Tagy: Mass Effect (série) středověk strategie pokračování online akční sci-fi RPG multiplayer FPS kooperace 3rd person third person souhrn

Zdroj: Vlastní

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)