Zaklínač 3: Divoký hon dorazil na Switch v kompletní edici

16. 10. 2019 14:30 - Téma
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Switch, Xbox One X

Geralta z Rivie je v našich končinách asi zbytečné představovat, ale pro případ, že jste zrovna přestali ignorovat fantasy žánr: Je zabijákem příšer, mutantem se dvěma meči na zádech, který svou nadlidskou sílu a rychlost ještě přiživuje pitím lektvarů a používáním magických znamení. A na Switchi teď vychází RPG Zaklínač 3 se svými 150+ hodinami hraní a veškerými DLC.

Celá galerie

Čtyři roky po vydání a mnoha slevách na PC i konzolích se asi už nenajde moc hráčů, kteří by třetího Zaklínače chtěli hrát a ještě nehráli. Ale v případě, že mezi ně patříte, měli byste to rozhodně napravit a jednu z nejlepších her současné generace hezky dohnat. Teď už rozhodně nemůžete říct, že byste ji neměli na čem hrát.

Pokud tedy vlastníte pouze Switch anebo si Bílého vlka toužíte vzít třeba na cesty, nebo vlastně všude tam, kam jdete, switchový port vás určitě nezklame. I přes slabší výkon konzole od Nintenda vypadá v pohybu moc dobře, a nechybí mu dokonce ani české titulky.

Kompletní edice obsahuje základní hru spolu se dvěma datadisky, Srdce z kamene a O víně a krvi, plus dalších 16 menších DLC. Pořídit si ji můžete jak digitálně, tak v krabičce, nebo rovnou i v balíčku s konzolí.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy dlc

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)