Co chybělo Anno 1800 k dokonalosti? Botanická zahrada a starší soundtracky

11. 9. 2019 10:13 - Video
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: Windows

První přídavek Sunken Treasures pro Anno 1800 zvýšil limity pro velikost města a přidal potápění. Ve druhém DLC názvem Botanica se také budeme trochu potápět, ale do minulosti. Mimo jiné v něm totiž přibývá hudební pavilon, ze kterého se po sesbírání not budou linout skladby z Anno 1701, 1404, 2205 a 2070. Tak do tance, mládeži!

Celá galerie

Botanica cílí především na ty stavitele, kteří už si v základním Anno 1800 vypiplali zoologické zahrady a muzea k obrazu svému a teď už jim kulturní větev nemá moc co nabídnout. Botanickou zahradu můžete poskládat z hromady rozmanitých rostlinných modulů a sad, abyste ji nakonec završili výstavbou hudebního koutku. Ten tedy můžete přilepit k libovolné kulturní budově a zvýšit tak její atraktivitu.

Hudba i květiny přilákají do vaší bující metropole další turisty a všichni budou šťastní. Existuje něco lepšího než poslouchat melodii z Anno 1404 při západu slunce se sklenkou šampaňského v ruce?

DLC Botanica pořídíte na Uplay nebo na Epic Games Store za necelých 8 eur anebo ho obdržíte v rámci season passu či zlaté edice základního Anno 1800.

Tagy: strategie historická budovatelska

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)