Connor a Aveline se vracejí v remasterech Assassin’s Creed

30. 3. 2019 09:47 - Video
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: Windows, PS3, X360, VITA, WiiU, Switch

Letos se bez plnohodnotného dílu série Assassin’s Creed zřejmě budeme muset obejít, malou náplastí na vzniklou bolístku by ale mohly být remastery třetího dílu a Liberation, které vyšly včera, a to včetně všech vyšlých přídavků. Boston, New York i New Orleans si tak můžete vychutnat v hezčí grafice, koncem května navíc dorazí také na Switch.

Assassin’s Creed 3 Remastered si to včera přikvapil s podporou 4K rozlišení a HDR na PC, PlayStation 4 Pro a Xbox One. I na slabších verzích konzolí si ale můžete užít hezčí modely postav a realističtější nasvícení, díky kterému by svět měl vypadat živěji. Vylepšení se ale dočkají i herní mechaniky, takže má smysl si ji zahrát, i pokud vám o grafiku zas tak nejde.

Třetí Assassin’s Creed si do remasteru nese i všechny své dodatky, tedy mise s Benedictem Arnoldem, Hidden Secrets a Tyranny of King Washington s alternativní verzí historie. Jinak se motá kolem americké revoluce a polovičního indiána Connora, který se snaží uchránit svůj styl života před půdychtivými kolonisty.

Celá galerie

 

Assassin’s Creed Liberation vás zase v kůži asasínky Aveline de Grandpré protáhne rušným New Orleans osmnáctého století, mayskými ruinami i tajemnými močály. Původně vzniklo coby exkluzivita pro PlayStation Vita, dva roky po vydání se ale v mírně vylepšené grafice podívala i na minulou generaci konzolí.

Remastery vyšly včera, 29. března, na PC, PlayStation 4 a Xbox One, majitelé Switche si na ně musejí počkat do 21. května.

Tagy: Assassin's Creed (série) akční RPG adventura historická third person assassins creed remaster

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)