Desmond z akce Devil’s Hunt prahne po pomstě ve válce andělů a démonů

10. 8. 2018 10:16 - Video
autor: Patrik Hajda

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Switch, Xbox One X

Andělé a démoni si zase chtějí dát po čuni. Desmond je přitom jediný, kdo dokáže zvrátit průběh krvavé války ve prospěch jedné ze znepřátelených stran. Sám totiž není ani jedno. Navenek normální člověk, kterému v hrudi tepe chladné srdce démona. Na konci vašeho řádění bude svět buď pod nadvládou lidí, nebo démonů. Nové video se záběry z hraní upozorňuje, že kromě pěstních soubojů dojde i na příběh plný zrady, pomsty a lásky.

Trailer níže se – co se soubojů týče – zaměřuje pouze na efektní vyvražďování démonických monster, jejichž smrt je často prezentovaná filmečkovým zakončovákem. Zajímalo by mě, jestli je vlastně nutné tyto nepochopené tvory zabíjet. Půjde kolem nich jednoduše projít a následně Desmondovy démonické pařáty zabořit do páteří obyčejných smrtelníků? Snad je přesně tím myšlena avizovaná možnost volby strany.

Video dále nastiňuje příběh. Desmond je hnán pomstou, přičemž za sebou zanechává milující dívku, která sice nesouhlasí s jeho rozhodnutím, ale na její lásce to nic nemění. Pokud se o příběhu chcete dozvědět víc, přečtěte si polský román Equilibrium (v originále Równowaga) od spisovatele Pawła Leśniaka, na němž Devil’s Hunt staví.

Hra vyjde ve třetím kvartálu příštího roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

 

Celá galerie

Tagy: andělé RPG démoni

Zdroj: AllGamesDelta

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)