Dráček Spyro to v remasteru rozpaluje už i na PC a Switchi

9. 9. 2019 16:35 - Video
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: PS4, Xbox One, PS4 Pro, Switch, Xbox One X

Podzimní sezóna je na nové tituly jako každý rok bohatá, ale pokud se naopak chcete nostalgicky zavrtat k nějaké té starší hře, možnosti tu jsou. Povedený remaster skákaček Spyro Reignited Trilogy vyšel na PS4 a Xboxu už minulý rok, teď se obnovené trilogie fialového dráčete dočkali i hráči na PC a na Switchi.

Celá galerie

Nečekejte žádné háčky, kolekce, která vyšla minulý týden, obsahuje to samé, co loňské konzolové verze. Tedy plně zremasterované hry Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! a Spyro: Year of the Dragon z let 1998 až 2000. Akorát si je namísto prvního PlayStationu můžete vychutnat na současné platformě dle vlastního výběru. V traileru se fialový rošťák dokonce omlouvá, že mu to zabralo tak dlouhou dobu.

Trilogie se mezi remastery řadí k těm povedenějším, u nás si v recenzi vysloužila pěknou osmičku. Lucka Jiříková vyzdvihuje nejen grafickou stránku, ale taky nestárnoucí hratelnost: „Výborný remaster trilogie trojrozměrných skákaček, u nichž byste ani náhodou nepoznali, že je jim tolik let. Díky skvělému grafickému liftingu a nadčasové hratelnosti se vám rychle vryje pod kůži. Spyro umí být vtipný, roztomilý, ale i nápaditý.“

Všechny tři hry dohromady obsahují přes stovku úrovní, jež můžete kromě dráčka Spyra procházet i s dalšími postavičkami, které si z konce devadesátých let ještě možná pamatujete. Kolekci Spyro Reignited Trilogy pořídíte za necelých 40 eur na Steamu nebo v obchodě Nintenda.

Tagy: remake plošinovka 3D

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)