Dvojice videí připomíná brzké vyplutí pirátské akce Sea of Thieves

16. 3. 2018 15:35 - Video
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: Windows, Xbox One

Pirátská online akce Sea of Thieves vychází už příští týden, jak nám připomínají vývojáři z Rare dvojicí nových videí. Zdůrazňují přitom, že si můžete bez problémů zahrát i sami, jakkoliv je hra primárně postavená na kooperativním dobrodružství.

Ne každý bude mít totiž po ruce tři další kamarády s kopií hry, aby mohli společně obsadit ty největší lodě a účastnit se velkolepých námořních bitev. Pokud budete hrát sami, jednoduše naskočíte na tu nejmenší loďku a vydáte se rovnou za nosem.

Nikdo vám sice velkou loď nezakazuje, ale ta už vyžaduje přeci jen více rukou – musíte zvednout kotvu, stáhnout a nasměrovat plachty, občas střílet z děla, opravovat trhliny, koukat na mapu, být u kormidla a v neposlední řadě také pít rum ze soudku v podpalubí.

Sea of Theives vychází na PC, kde si ale zahrajete pouze na Windows 10, a na Xbox One, přičemž obě platformy spolu komunikují a vy tak můžete hrát na počítači s kamarádem, který si koupil hru na Xboxu. Vedle startovního traileru se můžete kouknout i na druhé video, které vám stručně připomene a zrekapituluje všechny klíčové herní prvky. Pokud jste tak dění kolem Sea of Thieves doposud příliš nesledovali, během necelých devíti minut to můžete všechno dohnat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: online akční fantasy dobrodružný adventura kooperace

Zdroj: Sea of Thieves YouTube

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)