E3 2017: Sledujte tiskovou konferenci Sony PlayStation

13. 6. 2017 02:00 - Video
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: PS2

V duchu většiny tiskových konferencí se i ta od Sony zdržela dlouhých proslovů od pohlavárů firmy a vývojářů, a dá se říci, že v podstatě jen do hráčů na místě i po celém světě nasypala pořádnou dávku trailerů i delších záběrů z hraní očekávaných PS4 her. O jaké šlo? Viděli jsme záběry z God of War i z Days Gone, zahlédli jsme podobu nového Spider-Mana a viděli první záběry z nové verze PS2 klasiky Shadow of the Colossus.

Na tiskovce Sony samozřejmě nemohly chybět frenetické záběry z Call of Duty WWII či z Destiny, spousta nových PSVR titulů v čele s The Impatient, ale dočkali jsme se také představení třetí a poslední hratelné postavy v detektivce Detroit: Become Human. Podívejte se na záznam s komentářem Petra Bulíře.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2017 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2017 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Tagy: motorkář motorkářský gang zombie akční sci-fi fantasy RPG survival adventura third person mytologie otevřený svět E3 2017 e3-2017-live

Zdroj: vlastní

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)