GamesPlay – hrajeme kooperativní akci Hunt: Showdown

13. 3. 2018 16:30 - Video
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Windows

Crytek si se svou nejnovější hrou dává docela načas. Hunt: Showdown prošel několika uzavřenými alfami a nyní je k vyzkoušení na Steamu v rámci early accessu. Kombinaci lovu ozubených monster s lovem ostatních hráčů v nehostinných mokřadech vám dnes předvede vážený host David Ryneš, odborný komentář zajistí naše redakční stálice Adam.

Bažiny Hunt: Showdown sami tvůrci představují jako sandboxové hřiště s příšerami, ale zároveň cizími hráči. Přesto nemá jít o frenetickou akci, kde budete umírat každou minutu. Naopak, první PvE fáze se stopováním konkrétního monstra má proběhnout pokud možno v utajení. Ovšem o žetony, které z bahňáků vypadnou, se strhne mela mezi všemi hráči, takže je namístě připravit si buď nabitou brokovnici, nebo dobrou únikovou strategii. Jak našim chlapcům plnění těchto úkolů půjde, to můžete sledovat ve videu níže. Zároveň jistě nepohrdnou vašimi slovy podpory a radami v chatu na YouTube.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: online akční fantasy FPS kooperace first person

Zdroj: vlastní

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)