GamesPlay – hrajeme RPG Shroud of the Avatar, duchovního nástupce Ultimy

15. 5. 2018 17:30 - Video
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Windows, MAC, Linux

Richard Garriott, tvůrce slavné RPG série Ultima, se letos vrátil na herní scénu s duchovním nástupcem svého dítka. Nazval ho Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues, před pěti lety na něj na Kickstarteru vybral bezmála 2 miliony dolarů a teď s jeho plnou verzí sbírá na Steamu bohužel smíšená hodnocení. A kdo jiný by se této novince měl podívat na zoubek než náš největší fanoušek Ultimy – Pavel.

Shroud of the Avatar vás pravděpodobně nezaujme po grafické stránce. Dlouhé roky vývoje se zde pořádně podepsaly, a tak nezbývá než doufat ve strhující děj a opravdu zábavnou hratelnost. Na příběhu spolupracoval autor fantasy knih Tracy Hickman, zatímco RPG prvky nespoléhají na klasické třídy, ale stojí na desítkách stromů se stovkami skillů, jimiž si „vyrobíte“ svého avatara přesně na míru. To už zní docela slibně, ale víc už v demonstraci Pavla Dobrovského.

Zvídavý divák toužící po nostalgii a poznání něčeho nového nechť zavítá na chat na YouTube.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: online akční fantasy RPG multiplayer

Zdroj: vlastní

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)