GamesPlay - hrajeme sportovní taškařici Mario Tennis Aces

28. 6. 2018 13:30 - Video
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Switch

Mario je přeborník nejednoho žánru a už dávno neplatí, že mu to jde jen v plošinovkách. Nedávno se díky Mario + Rabbids: Kingdom Battle etabloval i v taktických strategiích, ale teď se vrací k tomu, co mu jde už od roku 2000: tenisu. Rodinka exkluzivních titulů pro Switch se před pár dny rozrostla o Mario Tennis Aces, na který si dnes posvítíme.

Mario Tennis Aces nabízí příběhový mód plný typických podivností, kdy se konflikty mezi postavami neřeší nijak jinak, než více či méně férovým zápasem v tenise. O hloupoučký příběh tu ale pochopitelně nejde – celá hra stojí na solidních, tak akorát propracovaných mechanikách, které prohlubují jinak poměrně přístupný tenis v něco víc.

Naštěstí nechybí ani multiplayer, který si taky ukážeme a rozdáme si to jak proti sobě, tak proti ostatním hráčům v online režimu. Dotazy na Mario Tennis Aces a Switch nám můžete psát během živého vysílání do chatu na YouTube.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: sportovní arkáda Mario tenisti

Zdroj: Vlastní

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)