I odstřelovači si mohou v Sniper Ghost Warrior Contracts užít krásnou přírodu

24. 11. 2019 09:06 - Video
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X

Z čeho se vám zaručeně zastaví dech? Možná z leknutí nebo z nenadálé přítomnosti někoho, kdo vám je nadmíru sympatický – v traileru na páteční Sniper Ghost Warrior Contracts je ovšem důvod náhlé absence dýchání mnohem prozaičtější. Nejnovější díl známé odstřelovačské série z vás opět udělá pány a paní života i smrti. O tom, jestli svůj cíl trefíte, rozhodnou dlouhý minuty příprav – ale taky jedna klíčová sekunda.

Celá galerie

Video uvádějící na trh Sniper Ghost Warrior Contracts zpočátku vypadá skoro jako reklama na ideální dovolenou. Pokud tedy preferujete studenější destinace, což ovšem s nástupem popularity Skandinávie není dnes už zas tak netradiční. Namísto akčních záběrů tu máme záběry na ledovcové kary, zasněžené pláně, kostelíčky i krásy místní kultury, reprezentované… tanky. Ale i návštěvu muzea války někdo považuje za ideální trávení volného času, ne?

Dobře, tyhle tanky nejsou muzejní exponáty a celá poklidná pasáž je tak akorát expozice pro klasickou akční pasáž, kde stejně musíte zastřelit padouchy. Ale kdyby simulátor chůze udělali už i ze sniperské střílečky, vyvolalo by to jistě nejedno zdvižené obočí. Namísto experimentů očekávejte v tomto díle návrat ke kořenům odstřelováním.

Sniper Ghost Warrior Contracts vás vezmou do krutého prostředí nehostinné Sibiře, kde si na živobytí budete vydělávat nikoliv prostřednictvím lineárních misí, nýbrž skrze kontrakty. Podobně jako třeba v Hitmanovi existují desítky způsobů, jak jednotlivé úkoly splnit. Ano, hlavní roli hraje vaše odstřelovačská puška, ale co se týče přístupu, počtu mrtvých i bonusových výzev, ty už jsou na vašem uvážení.

Hra je již v této chvíli dostupná pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Naši recenzi očekávejte v příštím týdnu, šuškanda ale hovoří o tom, že by mohlo jít o vůbec nejlepší díl série Sniper Ghost Warrior. Naplní se kuloární drby? Uvidíme!

Tagy: stealth akční válečná

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)