LongPlay – Hitman #1: losovačka začíná

12. 2. 2018 15:40 - Video
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One

„Zkuř Francescu“ a „Zabij někoho komínem“.  I takové karty si mohou Vašek s Adamem vylosovat a hraní Hitmana si tím pořádně okořenit. Do nové série LongPlay videí jsme chtěli pro změnu něco sandboxového a nepředvídatelného. Něco, kde je stejný potenciál jak pro nekontrolovatelný chaos, tak pro systematický postup a pořádek. Proto se pouštíme do Hitmana, ale klasický průchod hrou od nás nečekejte.

Vzali jsme si inspiraci částečně z Escalation Contracts, částečně z Elusive Targets a celé jsme to oživili spoustou vlastních pravidel. Za jakých podmínek budou kluci mise plnit a co při tom budou muset všechno udělat, si před hraním vylosují. Pak je to už jen na štěstí, náhodě a schopnosti myslet za pochodu.

Vašek ani Adam s Hitmanem navíc nestrávili zrovna velké množství času, tudíž je tu prostor pro, řekněme „improvizaci“, o to větší. Kdybyste chtěli chlapcům radit, ptát se, nebo je třeba i povzbudit, můžete k tomu využít chat na YouTube. Držte jim tam palce!

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroj: Vlastní

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)