Middle-Earth: Shadow of War nově podporuje souboje hráčských armád v aréně

7. 12. 2017 10:30 - Video
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One

Pokémony připomínající systém arén se v Middle-Earth: Shadow of War zbavil své off-line exkluzivity a nabízí nyní i online variantu. Své vlastní orky tak můžete posílat do arén na souboje proti urukům a ologům, rekrutovaných z armád jiných hráčů, a poměřovat si tak virtuální bojovníky jeden na jednoho.

Z vyhraných zápasů máte přislíbeny velké odměny a vylepšení, kterými si lze svoji armádu ladit a zlepšovat. Online Fight Pits je navíc bezplatný update, dostupný pro všechny majitele Middle-Earth: Shadow of War. Nemusíte tak kvůli němu kupovat jakékoliv DLC či season pass.

Online Fight Pits jsou součástí patche v1.07, který do hry přináší také několik jiných úprav. Jde například o zkrácení času a zvýšení poškození pro souboje v rámci klasických Fight Pits, od čehož si vývojáři slibují zrychlení soubojů a vůbec svižnější hratelnost.

Tvůrci sáhli i na balanc, takže nyní po spuštění mise z ranku Nemesis resetují cooldown pro vyvolání bestií a bodyguardů. Patch v1.07 opravuje také několik bugů, jak uvádí tvůrci na stránce hry na Steamu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: RPG pán prstenů otevřený svět

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)