No Man’s Sky: Beyond konečně rozšíří multiplayerové možnosti

15. 3. 2019 16:23 - Video
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, Xbox One X

Vesmírný sandboxový survival No Man’s Sky měl sice velmi krušné začátky, za tři roky od původního vydání se z něj ale stala úplně jiná hra. Na léto Hello Games chystají další obří update s názvem Beyond, který by měl rozšířit možnosti multiplayeru a přidat nějaké sociální funkce.

„No Man’s Sky Online přináší zbrusu nový sociální a multiplayerový zážitek, který umožní hráčům všude na světě se setkat a hrát společně. I přesto, že hráče svede dohromady specifickým způsobem, nepovažujeme No Man’s Sky za MMO. Žádné předplatné, žádné mikrotransakce, zdarma pro všechny hráče,“ píše se v dnešním oznámení.

Nic moc konkrétního se v něm už ovšem nepíše, což po zklamání pramenícím ze slibů, které nikdy nikdo nikomu nedal, částečně dává smysl. Zatím se tedy můžete podívat na krátké video, byť zrovna slibované multiplayerové a sociální prvky nijak nedemonstruje. Místo toho akcentuje vesmírnou lodičku.

Update No Man’s Sky: Beyond kromě rozšířeného online módu obsáhne ještě dva další obsahové celky, které původně měly dorazit samostatně a neví se, co v nich bude. Všechny dohromady každopádně dorazí letos v létě.

Celá galerie

Tagy: online akční explorativní adventura vesmírná hra

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)