Nové záběry z pekelného survival hororu Agony nejsou pro slabší povahy

2. 3. 2017 12:40 - Video
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X

Akční horor Agony uspěl na Kickstarteru a zanedlouho se objeví i na vašich monitorech. Hra vyjde v druhém kvartálu letošního roku a vývojáři ze studia Madmind ukázali dvě nová videa. V jednom uvidíte kromě sledu filmečků i záběry z hraní, ale obě dokazují, že Agony pro slabé povahy rozhodně nebude.

Zdejší ztvárnění pekla je poměrně drsné a je skoro až nepříjemné se na to dívat, natož v takovém prostředí trávit čas. O nechutnosti zde nouze opravdu není a uvidíte spoustu krve, končetin a týrání lidí. Pokud patříte mezi opravdové puritány, mohou vás pohoršit i odhalená ňadra. Ostatně trailer na svoji brutální náturu sám upozorňuje.

Připomeňme, že Agony je survival horor z pohledu první osoby, kdy svoji cestu peklem začínáte v podobě trýzněné duše. Nepamatujete si svoji minulost, nevíte, proč jste v pekle, nevíte nic. Máte ale speciální schopnost, díky níž můžete ovládat lidi či prosté, slabé démony.

A ty, které ovládnout nemůžete nebo nechcete, můžete týrat, zabít, nebo na ně použít některou z vašich speciálních schopností. Třeba hezkou levitaci s následným uhořením, jak uvidíte několikrát v přiloženém videu.

S vydáním plné hry se počítá na PC, PlayStation 4 a Xbox One a byť Agony působí minimálně po vizuální stránce docela originálně a zajímavě, vypadá možná až moc nechutně. Nicméně na Kickstarteru hra místo potřebných 66 666 dolarů vybrala 182 642 dolarů, tudíž jistou cílovou skupinu se hře oslovit podařilo. Za sebe ale říkám, že raději zůstanu u trochu stravitelnější verze pekla z Dooma.

Tagy: peklo horor akční survival first person GDC 2017

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)