Příběhový trailer na Horizon Zero Dawn staví Aloy proti robotům a jejich maskovaným páníčkům

12. 1. 2017 10:39 - Video
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: PS4

Z chystané akce Horizon Zero Dawn jsme toho viděli už relativně dost, a dokonce jsme si hru i vyzkoušeli. Slibně vypadající novinka od studia Guerrilla Games (série Killzone) toho ale má očividně ještě hodně co ukázat, jak naznačuje příběhový trailer. V něm staví vývojáři hlavní hrdinku Aloy proti velké hrozbě maskovaných mužů, kteří umí ovládat roboty.

Zmínění muži navíc neovládají jen tak obyčejná robotická zvířata, pohybující se volně po světě, ale probouzí k životu nebezpečné starověké stroje. Vedle hrozby ale dojde i na představení některých spojenců, s nimiž si musí Aloy promluvit a ideálně je přesvědčit o svém poslání.

Kdo se přidá na vaši stranu, proti komu budete bojovat, a jestli to celé přežije velitel maskovaných mužů, ale trailer neprozradí. A je to dobře. Jakkoliv je totiž Horizon Zero Dawn rozmáchlou akcí s RPG prvky, craftingem a relativně otevřeným světem plným mechanik, nezapomíná ani na příběh a postavy.

Hra vyjde exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro (jehož využití se tvůrci rozhodně nebojí) už 1. března, a tak nás od dalších trailerů, obrázků a informací jistě příliš mnoho času nedělí.

Tagy: akční sci-fi fantasy

Zdroj: EU PlayStation blog

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)