Protéza, ryba, nebo pánev. Plejáda smrtících zbraní bude v Hitman 2 ještě pestřejší

13. 6. 2018 17:21 - Video
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X

Hitman 2 vyjde už letos v listopadu a je příjemné vidět, že se vývojáři z IO Interactive drží tónu minulé hry. Tedy (zřejmě) opět seriózní a vážně pojatý příběh, o který tu zase tolik nepůjde. Hitman je o kreativním přístupu k zabíjení a improvizaci a Hitman 2 tenhle koncept posune ještě o kus dál, jak ostatně dokazuje nový trailer přímo ze hry.

V něm prodávají vývojáři hlavně zbraně. A to jak ty, které můžete nosit a používat, tak ty, které jsou součástí světa. Nově se tak můžete těšit třeba na pánev, protézu, kokosový ořech, nebo rybu. Zmraženou rybu, kterou chytíte za ocas, oženete se a s absolutně pokerovým výrazem ve tváři s ní dáte nepříteli takovou facku, až omdlí.

Je to přehnané, je to vtipné a bude to zábavné stejně jako podobně trhlé situace z předchozího dílu. Vývojáři očividně ví, o čem Hitman je, co od něj lidi čekají a přesně to nám chtějí letos naservírovat.

Připomeňme, že tentokrát dostaneme namísto menu o šesti chodech jeden hlavní velký chod. IO Interactive pro tentokrát opustili epizodický model a celou příběhovou kampaň vydají na PC, PlayStation 4 a Xbox One už 13. listopadu.

Po vydání budou ale hru aktualizovat tunou nového obsahu, ne nepodobně jako v případě předchozího dílu. Jen by toho obsahu po vydání mělo být ještě víc.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: stealth akční 3rd person third person Hitman E3 2018

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)