Řady hrdinů v Overwatch rozšíří medik Baptiste

26. 2. 2019 13:17 - Video
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, Switch

Multiplayerovou akční řež Overwatch ani nemusíte hrát, abyste docenili její animované filmečky. Nejnovější z nich představuje hrdinu Jean-Baptista Augustina, byť není zrovna vaším typickým hrdinou. Odpadlický medik teroristické organizace Talon se sice zřejmě dal na správnou stranu, tím proti sobě ale zároveň poštval tu špatnou.

Baptiste, třicátý hrdina Overwatche, je hybridní postavou na pomezí DPS a supporta. V praxi dokáže stejně tak dobře léčit jako zabíjet. O jeho konkrétních schopnostech Blizzard zatím nic moc nezveřejnil, zatím se tedy můžete podívat na krátký filmeček o tom, jak ke své pozici zabijáckého medika na útěku vůbec přišel.

Jean-Baptiste Augustin pochází z Haiti, ale stejně jako 30 milionů jiných dětí přišel v době omnických válek o rodiče. Aby v početné konkurenci ostatních sirotků přežil, musel krást a zabíjet. Jistý oportunismus ho pak přivedl do spárů Talonu, ale zdá se, že v medikovi přes všechny útrapy života přežilo alespoň nějaké dobro a rozhodl se přidat k těm hodným.

Za Baptista v této chvíli ještě nemůžete hrát, ale jak znám Blizzard a Overwatch, pravděpodobně se v blízkých dnech objeví na serverech k veřejnému testování, za další dva až tři týdny pak nejspíš půjde do běžného oběhu.

Tagy: online akční multiplayer FPS kooperace

Zdroj: Blizzard

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)