Sekiro: Shadows Die Twice na mnoha záběrech předvádí dynamický pohyb a brutální souboje

7. 3. 2019 12:35 - Video
autor: Patrik Hajda

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X

Ještě dva týdny nás dělí od nejnovějšího počinu studia From Software. Hráči hledající nelehkou výzvu mají Sekiro: Shadows Die Twice jistě v hledáčku, i když je potřeba brát na vědomí, že tohle není další Dark Souls ani Bloodborne. Sekiro nabízí mnohem víc stealthu a „parkouru“ a nakonec možná nebude až tak hardcore. Posuďte sami z mnoha nových záběrů.

Ne, že by různí novináři pozvaní k několikahodinové ukázce šli pro smrt daleko. Ale nemohu se zbavit pocitu, že ve výsledku různými oblastmi proplouvají bez větších potíží. Možná jim hra přešla rychle do krve a možná je to pouhý klam z kontextu vytržených videí nepřesahujících dvacet minut.

Důraz na používání háku na laně a poskakování po stromech a střechách budov je dobře patrný, stejně jako plížení se mimo zraky nepřátel a jejich následná fatální likvidace vražením ostří mezi lopatky.

K vidění je spousta méně či více nechutných protivníků (včetně přerostlé slepice), různá prostředí, dialogy s těmi, kteří vás nechtějí na první dobrou zabít a další obsah, který vás potenciálně připraví o překvapení. Proto dobře zvažte zhlédnutí následujících videí, ale určitě zavítejte do galerie, kde je řada nových obrázků.

Sekiro: Shadows Die Twice vychází 22. března na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Celá galerie

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG mytologie E3 2018

Zdroj: PC Gamer, GameSpot, 4Gamer, AllGamesDelta, Inside PlayStation

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)