Stealth střílečka Left Alive si zakládá na mnoha možnostech řešení bojových situací

25. 2. 2019 13:15 - Video
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: PS4, Windows, PS4 Pro

Left Alive se podíváte do světa sdíleného se sérií Front Mission, ve kterém budete moct uprostřed válkou zmítaného města Novo Slava řešit své mise nejrůznějšími způsoby. Survival můžete hrát buď jako akční střílečku a všechny pozabíjet, nebo se nepřátelskými hordami proplížit, protože byste stejně čelili přesile. Hra vychází příští týden, do té doby se můžete podívat na 14 minut z průchodu válečnou zónou.

Video kromě možností řešení představuje taky trojici hlavních hrdinů spolu s jejich motivacemi, proč se konfliktu vůbec účastní. Každému z nich dali vývojáři do vínku trochu jinou sadu schopností, proto se podíváte na plíživý způsob, odlákávání nepřátel pomocí pastí, ale i rambo styl s těžkým kalibrem.

Na rozběhnutí Left Alive ale zas tak těžký kalibr potřebovat nebudete. Minimální požadavky zahrnují procesor Intel Core i5-2400S nebo AMD A8-7650K, 8 GB RAM a grafickou kartu Nvidia GeForce GTX 760 či 1050 anebo AMD Radeon R9 280 plus DirectX 11.

Doporučené nároky pak sestávají z procesoru Intel Core i5-6500 nebo AMD Ryzen 5 1400, 16 GB RAM a grafických karet Nvidia GeForce GTX 1070 anebo Radeon RX Vega 56 plus DirectX verze 12. K instalaci budete potřebovat 35 GB volného místa na disku.

Square Enix vydává survival s mechy Left Alive na PlayStation 4 a na Steamu, na obě platformy dorazí příští týden 5. března. Pokud patříte k fandům východních mecha her, můžete si z obchodu Square Enix předobjednat exkluzivní sběratelskou edici za 160 dolarů s figurkou, artbookem, steelbookem a sběratelskou krabicí.

Left Alive Mech Edition zdroj: Archiv

Tagy: akční sci-fi survival střílečka post-apo mechové

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)