V doprovodu traileru a opravného patche vychází Kingdom Come: Deliverance

13. 2. 2018 10:11 - Video
autor: Patrik Hajda

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One

O Kingdom Come už bylo napsáno téměř úplně vše. Jen jednu věc jsme až do dnešního dne nemohli vyřknout nahlas – je to venku! Rovnou na všech platformách. Vydání se samozřejmě nemohlo obejít bez doprovodného traileru, ale i opravného "Day 1" patche.

Na Steamu tedy už můžete vesele stahovat. V takovém případě, ale i v případě konzolí, počítejte s tím, že se vám následně dotáhne ještě zhruba 20 GB velký patch. Ten hru zásadně vylepšuje – opravuje chyby a animace postav v dialozích, balancuje vydělávání peněz, získávání zkušeností, statistiky zbraní a zbrojí, zasahuje do soubojového systému, přidává nové události a spoustu dalších větších i menších drobností.

Nový trailer pak v 90 vteřinách shrnuje klíčové prvky hry. Mezi ty patří třeba důraz na vyprávění příběhu, realisticky pojaté souboje, jezdectví a krásné české prostředí. Mezi ty méně důležité, ale rozhodně ne nedůležité, patří třeba hraní kostek, páky a hospodské rvačky. A jelikož je hra díky, především díky násilnému obsahu označena ikonou 18+, dojde i na nějaké to dívčí zavzdychání. Ale o tom všem se už přesvědčte sami v novém videu. A nezapomeňte se u nás zastavit dnes ve dvě hodiny, kdy rozjíždíme LongPlay Kingdom Come: Deliverance.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroj: AllGamesDelta

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)