V PlanetSide Arena si zastřílíte z oblíbených zbraní a zajezdíte ve známých vozidlech

11. 1. 2019 13:41 - Video
autor: Patrik Hajda

Vychází na platformách: Windows

Do vydání dalšího dílu série PlanetSide zbývají bezmála tři týdny. Studio Daybreak Games proto začíná s mediální masáží svých fanoušků, na které cílí první video z cyklu „Inside the Arena“. Dozvíte se v něm, jak se to má se zbraněmi a vozidly v nadcházející onlinové střílečce PlanetSide Arena.

Přestože PlanetSide 2 stále běží a dostává nový obsah, tvůrci se už chystají ven s dalším titulem, který si rovněž vyžádá nemálo péče po svém vydání. PlanetSide Arena totiž chystá takzvané Battle Pass sezóny, během kterých se bude objevovat nový obsah spolu s dalšími herními módy.

Od vydání hry se můžete zúčastnit klasické battle royale, a to buď sami, nebo v trojčlenných týmech. Druhým a posledním startovním módem bude Massive Clash, ve kterém se utkají dva týmy po 250 hráčích. Počítáte správně. Na jedné mapě se bude v jednu chvíli řezat 500 vojáků.

Před Vánoci vydaná tiskovka mluvila dokonce o jednom tisíci hráčů v jednom zápase, ale informace na Steam stránce momentálně slibuje „pouze“ polovinu. I tak to jistě bude zajímavá podívaná, ve které jsou noví hráči samozřejmě vítáni, ale hlavně ti věrní se budou v jistých směrech cítit jako doma.

Spousta dříve debutujících zbraní se totiž vrací. Mají tedy přepracované modely, ale znalci předchozích dílů by okamžitě měli vědět, co od nich z hlediska střelby očekávat. Těšte se i na nové zbraně a jejich vylepšování v průběhu zápasu. Podobné péče se dočkala i vozidla, mezi kterými naleznete ozbrojená auta, čtyřkolky a o něco víc futuristická vznášedla.

Celá galerie

PlanetSide Arenu můžete předobjednávat na Steamu. Na výběr máte ze dvou balíčků v 50% slevě, z nichž první zpřístupňuje nové brnění pro všechny tři třídy (Assault, Medic, Engineer) a druhý, dražší, k tomu přidá vozidlo a kosmetické doplňky. V obou případech máte za předobjednání zajištěnou první sezónu Battle Passu. PlanetSide Arena vychází 29. ledna.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: multiplayer mmo battle royale

Zdroj: VG247

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)