V příběhové kampani Star Citizen je víc celebrit než na předávání Oscarů

11. 10. 2018 12:15 - Video
autor: Václav Pecháček

Vychází na platformách: Windows

Luke Skywalker, Dana Scullyová, Superman, Gimli, Lord Davos, ředitel Krennic, Sirius Black, Merlin… Star Citizen, respektive jeho singleplayerová kampaň Squadron 42, se velkých jmen rozhodně nebojí. Tolik celebrit, které si Chris Roberts do svého díla vymínil, byste asi v jiné hře nenašli. A teď se na ně můžete podívat v novém videu.

To pochází z velké fanouškovské události CitizenCon, kde se ti nejzapálenější podporovatelé mohli pokochat pohledem na opravdu dobře vypadající vesmírné dobrodružství s Markem Hamillem, Gillian Anderson a Garym Oldmanem v hlavních rolích. A klíčovou roli si samozřejmě zahrajete i vy sami, coby nováčkové pilotující stíhačku ve válce proti mimozemšťanům.

Spojené impérium Země musí odrazit zbabělý útok Vanduulů, ale chudáci ještěří emzáci to budou mít těžké – nesmírná záře všech těch filmových hvězd je pravděpodobně dočista oslepí. Jen samozřejmě pořád ještě vůbec nevíme, kdy že bychom se singlu, případně celé hry, měli dočkat.

Celý projekt se ale posouvá kupředu, a to i díky nově spuštěné alfě 3.3, která přináší plynulejší framerate, nové lodě, nepřátele, zbraně a spoustu dalších drobků, které byste od podobného updatu asi čekali.

Že by se jeden z nejambicióznějších herních projektů všech dob konečně pomalu blížil dokončení? Nebuďme nedočkaví – ale je pravda, že minimálně příběhové cutscény už vypadají velmi hotově.

Tagy: vesmír crowdfunding

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)