Video-recenze Crysis Warhead

13. 12. 2008 00:00 - Video
autor: Petr Poláček

Vychází na platformách: Windows

Podzimní sezona skončila a technologický leader mezi PC akcemi zůstal nepřekonán. I proto se vracíme k tomuto zlému snu lektorů angličtiny, které už nebaví opravovat hrubky v esejích o krizích. + SROVNÁNÍ DETAILŮ

Autor: Martin Havlíček & Jakub Bouček
Publikováno: 13.prosince 2008


Podzimní sezona skončila a technologický leader mezi PC akcemi zůstal nepřekonán. I proto se vracíme k tomuto zlému snu lektorů angličtiny, které už nebaví opravovat hrubky v esejích o krizích. Nejvýraznějším novum Warhead spočívá asi ve skutečnosti, že vám hra tentokrát vůbec poběží. Velký význam v procesu optimalizace hrál tentokrát i design levelů. Volnost je omezena a nedochází k načítání tak rozsáhlých prostor. Kromě tropické džungle a mrazáku navštívíte také stísněný jeskynní systém a sem tam narazíte i na nějakou tu základnu.

Hru jsme testovali na počítači s procesorem Core 2 Quad, grafickou kartou GeForce 8800 GTS a 4 GB DDR2 paměti. Plynulost není po celých sedm minut ideální, ale rozhodli jsme se, že je lepší ukázat hru v plné kráse, resp. na maximální detaily, i kdybychom měli obětovat těch pár fps. Bonusem na závěr video-recenze je srovnání plynulosti při různém nastavení.


stažitelná HD verze (300 MB, 1280x720, WMV - doporučujeme)Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)

Textová recenze Crysis Warhead zde

Fanstránka: InCrysis.cz

Martin Havlíček & Jakub Bouček

 
 
M.Havlíček & J.Bouček

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)