Vyšla střílečka Terminator: Resistance, podívejte se na launch trailer

15. 11. 2019 10:35 - Video
autor: Jan Slavík

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X

Chystaná post-apo řežba Terminator: Resistance připomíná své dnešní vydání novou upoutávkou. Tvůrci si pro krabicovou edici hry navíc přichystali překvapení v podobě dvou komiksů od Dark Horse Comics, které mají dále rozvést události, jichž budete svědky ve hře.

Celá galerie

Pokud si plánujete fyzickou kopii Terminator: Resistance pořídit a začali jste se těšit na listování komiksovými sešity, bohužel vás musím rovnou zklamat. Půjde totiž o digitální vydání – v krabičce dostanete pouze kód, se kterým se přihlásíte na web Dark Horse, kde se vám zpřístupní dva virtuální svazky TERMINATOR: RESISTANCE Zero Day Exploit.

Máte-li spíše než o čtení zájem o samotné hraní, připomeňme si, že se bude jednat o střílečku ze světa po Dni zúčtování. Lidstvo bylo téměř vyhlazeno a odpor strojům kladou už jen malé partyzánské skupiny, jejichž členy samozřejmě budete i vy.

Má jít primárně o akci, ale minimálně v úvodu bude potřeba i využívat stealth, protože terminátoři mají výraznou početní i technologickou převahu a férový boj tudíž nemůže zpočátku dopadnout jinak než neslavně. Relativně nedávné ukázky z hraní sice dech až tak úplně nebraly, ale na launch traileru to celé vypadá přeci jen o něco lépe. Posuďte sami:

Jak se můžete sami přesvědčit třeba na Steamu, ale taky na Xboxu One a PlayStationu 4, hra je už právě teď venku za 40 eur.

Tagy: Terminator

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)