Záběry ze slovenského akčního RPG Vikings: Wolves of Midgard ukazují zuřivé masakrování trollů a obřích vlků

13. 1. 2017 17:30 - Video
autor: Václav Pecháček

Vychází na platformách: PS4, Windows, MAC, Xbox One, Linux

Seveřané ostří meče a sekery. Slovenské koopearativní RPG Vikings: Wolves of Midgard je co nevidět pošle do světa na zkušenou skrz led a plameny. Proti nim stojí hordy monster, vyvržených přímo z těch nejhrozivějších skandinávských nočních můr, zrozených z věčné tmy za polárním kruhem. A jak ukazuje nové video ze hry, jedinou odpovědí na jejich drápy a zubiska je kousanec chladné oceli, nevyhnutelně propojený s vaším zběsilým klikáním na levé tlačítko myši.

Záběry z nejnovějšího buildu se soustředí téměř výhradně na boj a vynechávají další slibované aspekty hry, například budování vesnice. Za minutu a půl tak uvidíte sekání a píchání, mlácení a střílení, používání ničivých schopností a různé další metody likvidace obscénního množství nestvůrných oponentů. Nejepičtější momenty nastávají, když se vikinský válečník či štítonoška (nebo při kooperaci dvou hráčů klidně oba najednou) naštvou a vstoupí do módu zuřivosti, při kterém do vzduchu vyletují pořádně macatá červená čísla.

Na záběrech videa se mihne i systém vylepšení postavy, který zjevně zahrnuje přidělování jednotlivých procentíček k různým vlastnostem, což zní jako nuda. Jenže v něm taky najdete dary od jednotlivých bohů, a tady už to začíná znít zajímavěji. Dovednosti poskytnuté samotným Lokim, soustředící se na špinavé triky, rychlost a obouruční zbraně? Proč ne! Copak má asi v zásobě Thor?

Docela působivě vypadají i různí obrovští nepřátelé, s nimiž se na své krví potřísněné cestě potkáte. O tři hlavy vyšší trollové jdou k zemi ještě docela lehko, ale bossové – například gigantický vlk, kterému se do jeskyně vejde akorát hlava – už asi budou představovat tvrdší oříšek. Ale to nevadí. Vždyť seveřané ostří meče a sekery.

Vikings: Wolves of Midgard vyjde už brzy na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: akční fantasy RPG mlátička vikingové troll

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)