Záznam tiskové konference Nintenda

12. 6. 2018 17:10 - Video
autor: Redakce Games.cz

Nintendo to má letos relativně jednoduché. O Switch je obrovský zájem a dobře si vedou i hry na něj. Japonský herní gigant tak může tahat z rukávu jedno eso vedle druhého, značek na to ostatně mají dost: Metroid Prime, Star Fox, Yoshi, Pokémon, Animal Crossing, Super Smash Bros. a tak dále.

Druhou velkou částí tiskovky budou nepochybně i hry od ostatních vydavatelů a řada indie titulů. Teoreticky bychom se mohli dočkat nejen spekulovaného Fortnite, ale i dalších pecek. Co třeba taktéž notně propírané Diablo? Nebo něco staršího od Bethesdy, která se Switche vůbec nebojí? Potenciál pro spoustu zajímavých portů a jiných oznámení je u Nintenda obrovský.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2018 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2018 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: plošinovka nintendo switch E3 2018

Zdroj: vlastní

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)