Star Wars Jedi: Fallen Order bude klidnější Force Unleashed

13. 9. 2018 13:28 - Preview
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: Wii, PS3, PS2, X360, PSP, DS

Informací o nové Star Wars hře máme pořád poskrovnu. Při oznámení na letošní E3 konferenci jsme se dozvěděli, že na ní pracuje Respawn Entertainment a odehrávat se bude mezi 3. a 4. epizodou, ale kromě názvu nic víc. Nyní se o ní v rámci podcastu Making Star Wars rozpovídal Jason Ward a prozradil alespoň něco dosud neveřejného.

Akční adventura s dějem zasazeným mezi Pomstu Sithů a Novou naději, což pro Jedie bylo spíše depresivní období, se bude stylem prý velmi podobat The Force Unleashed, jedné z těch lepších her z univerza Hvězdných válek. Nestojí za ní nikdo jiný než LucasArts a vyšla skoro na den přesně před deseti lety.

Jason Ward z Making Star Wars už v minulosti odhalil některé informace z natáčení nové trilogie filmů, takže se dá říct, že je ve svém oboru důvěryhodným zdrojem. Tentokrát jako původce informací označil „někoho obeznámeného s vývojem hry“. Herní mechaniky by měly připomínat The Force Unleashed, ale příběh i svět bude více respektovat kánon a následovat reálie filmů. Například co se Síly týče, neuvidíte žádné neuvěřitelné veletoče, které by v kontextu ostatních Jediů a Sithů nedávaly smysl, třeba stahování Star Destroyerů z oblohy a tak podobně.

Star Wars Jedi: Fallen Order navíc nebude mít multiplayer, takže pokud jste orientovaní tímhle směrem, směle pokračujte v hraní Star Wars: Battlefront II. Jestli si na to troufáte. Akční singleplayerovou adventuru nám koneckonců spoluzakladatel Respawn Entertainment Vince Zampella slíbil až na Vánoce příštího roku, do té doby máte spoustu času si lov Stormtrooperů pořádně nacvičit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: akční 3rd person star wars third person

Zdroj: Making Star Wars

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)