Pagan Online od Wargamingu nezapře inspiraci Diablem

18. 12. 2018 12:18 - Video
autor: Patrik Hajda

Vychází na platformách: Windows

Wargaming před měsícem oznámil akční RPG Pagan Online, které se v jeho portfoliu silně vymyká z normálu. Nejde o další historický „World of“ titul, ale čistokrevné fantasy z předkřesťanské éry spadající do žánru diablovek. Novinka se představuje v pohybu, a kdo si při sledování záběrů nevzpomene na Diablo nebo Torchlight, ten je nehrál.

Pagan Online je zamýšlené jako kooperativní řezničina, ale nikdo vám nebude moc bránit v sólovém hraní. Chopíte se jednoho z mnoha hrdinů s různým bojovým zaměřením a rozsekáte vše, co vám přijde pod ruku. Hra slibuje tuny vybavení a různých skillů, přičemž kombinace hrdinů má mít mnohem větší dopad na obtížnost soubojů (například) s bossy.

První záběry z hraní se ani na vteřinu nezastaví. O akci tak nebude nouze, ať už se chopíte klasického tanka s obřím kladivem, nebo „Fury“ s bičem. Pagan Online sice nevypadá bůhvíjak originálně, ale povedených diablovek zase tolik nemáme. Pokud tohle bude jedna z těch lepších, potom nebudeme v příštím roce na počítačích trpět žízní po krvi stovek rozmlácených nepřátel. Zahrát si můžete i před vydáním po přihlášení do testování.

 

Celá galerie

Tagy: online akční fantasy RPG multiplayer izometrické

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)